Hakkımızda

Evcil dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak bizim en temel görevimiz..

İşte bu yüzden 2010 yılının Ocak ayında ”Hobici” olarak başladığımız bu güzel serüveni daha’da ileriye taşımak adına 2010 yılında ”Kanatlipet” ismini benimserek hobici dostlarımıza hizmet edebilmeyi ilke edindik.
Kanatlipet.com için geliştirdiğimiz her servis, her yeni bir özellik sizlere daha iyi bir hizmet sunduğumuz için bizi mutlu ediyor.
Yıllardır iyi hizmet vermek için yaptığımız çabalarımıza bir yenisini daha ekledik ve minik dostlarımızın dünyalarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaştığımız www.kanatlipet.com sayfasını kurarak daha çok kullanıcıya ulaşmayı başardık.
Kanatlipet olarak, işimizi en iyi şekilde yapmak için gösterdiğimiz çabalarımız yarında devam edecek…
Çünkü biliyoruz ki, yaptıklarımız her şey doğrudan veya dolaylı olarak sevimli, güzel, neşeli dostlarımıza faydalı olacaktır.
Üyelerimizin istek, görüş ve önerileriyle her geçen gün Kanatlipet.com’u daha’da geliştiriyor, üyelerimizin sesine gerçek anlamda kulak veriyoruz.
Tüm Evcil Hayvanları çok seviyoruz ve güzel şeyler yapmak istiyoruz.

Hayata geçirdiğimiz, üzerinde çalıştığımız ve ileride yapmak üzere planladığımız her servisimizde 5 temel ilkemiz bize yol gösterir:

* Kanatlipet olarak Australorp ırkını geliştirmek ve hobicilere kazandırmak adına üretim kümeslerini kurduk
* Kanatlipet olarak Ameraucana ırkını geliştirmek ve hobicilere kazandırmak adına üretim kümeslerini kurduk
* Sahipsiz hayvanları sıcak, kalıcı yuvalarına kavuşturmak için hizmet vermek.
* Evcil hayvanların yaşam kalitesini arttırmak için evcil hayvan sahiplerini bilgilendirmek, soru ve sorunlarına çare olmak için hayvanseverlerin birbirleriyle iletişimini sağlamak, bilgi ve tecrübelerin aktarılmasında iletişim kanalı olmak.
* Veteriner hekimler, petler için hizmet veren işletmeler ve uzmanlar ile evcil hayvan sahiplerini bir araya getirmek.

Sevgilerimizle,
kanatlipet.com Ekibi…