X-force Whey Protein Nedir?

kanatlipet.com - X-force Whey Protein Nedir

X-force Whey Protein Nedir?

X-force Whey Proteini %77 oranında üstün kaliteye sahip whey proteini içerir. Bu ürün servis başına 23 gr protein sunar. Her serviste whey proteinden gelen 5,2 gr BCAA ve 4,1 gr glutamin öncüleri içeriğiyle ihtiyacınız olan amino asit ihtiyacınızı en saf şekilde ve uygun maliyetle karşılayacaktır. Protein kas kütlesinin artışına ve korunmasına katkıda bulunur. Aynı zamanda protein, normal kemiklerin korunmasına yardımcı olur.

İçerdiği proteinin %100’ü ultra filitrasyon teknolojisiyle elde edilen %100 peynir altı suyu konsantresidir. Kullanılan ham madde sürdürülebilir ve doğal kaynaklardan süt ve süt ürünleri üreterek insanların daha uzun ve sağlıklı yaşamalarına katkı sunmaktadır. Sadece whey proteini Peynir altı suyundan üretilen bir üründür X-force ambalajı ile tazeliğini ve kalitesini tutarlı bir şekilde uzun süre koruyabilmektedir.

Whey Proteininin üstün ham madde kalitesini ve saflığı en yalın haliyle görebilmeniz için, Proteinin saflığını azaltabilecek hiçbir ilave amino asit, uyarıcı veya sentetik etken madde içermemektedir.

    Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir